Naistepäev pole mägede taga (juba esmaspäeval, 8. märtsil) ning Pistikus on selleks korraks valikus jällegi uued ja värsked kaardid.

Praegusel keerulisel ajal üks kaval viis naistepäevaks tervituste saatmiseks on saata need e-kaardiga. See on lihtne, see on kontaktivaba ja hoiab ka loodust! Saada kohe siit: naistepäeva e-kaardid. Lisaks uuendasime me lillede kaartide kategooriat, leiad sealt samuti uued kaardid tervituste saatmiseks – erinevus nende kahe kategooria vahel (naistepäeva vs lilled kategooria) on see, et kaardi peal ei ole tekstilist tervitust, need leiad siit: lilledega e-kaardid. Ning kui üleval on küsimus, et mida kaardile kirjutada siis meie salmikogust leiad ka naistepäeva luuletused.

Kaardi saad teele panna juba täna ning kohale jõuab see sinu valitud ajal (8. märtsil kui on naistepäev) – selleks on meie e-kaardi kontoril spetsiaalne võimalus – ajatamine! Ning need kes soovivad saata e-kaarti nii, et saaja saab selle ilma reklaamideta siis selleks on samuti võimalus – premium e-kaart, täpsema info ja valiku selle kohta leiad kaardi saatmise juurest.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: